Novinky ze světa WoW

4. dubna 2009 v 9:46 | badboysteam |  Novinky
Ani Blizzard na sebe nenechal na Apríla čekat a vystřeil si z nás.
Většina z Vás to samozřejmě poznala. Nebo ne? No, našlo se pár jedinců, kteří si na shoutu mysleli, že včerejší novinka je pravdivá... Musím Vás ale upozornit, že šlo o pouhý aprílový žert a ve WoW se (zatím) žádné svatby ani sex nechystají. Ti, kdo navštěvují fórum, už včera věděli, že se stali obětmi vtípku Al-ADAMa a Beliara (jemuž vděčím za hlavní nápad). Tuto větu jsem musel napsat z toho důvodu, že si někteří z Vás mysleli, že svatby a sex ve WoW byl vtípek přímo od Blizzardu, ale to není pravda - screenshot, tříselný nástavec a i celý článek vznikly v mém počítači. Bylo by ale zajímavé, kolik lidí by se nachytalo, pokud bych vynechal část o sexu a popsal Vám pouze svatby :)...

Ani Blizzard však nelenil a vystřelil si z nás... Uvedli hned dvě "nové" věci, které jsou samozřejmě také aprílové. Jde o
P1mp My Mount! a Dance Battle System.

P1mp My Mount! je parodie na známý pořad z MTV - Pimp My Ride!, kde vždycky upraví staré rozdrbané auto a změní ho tak na káru, kterou majitelům každý závidí. Něco podobného si můžete udělat i s Vaším mountem! K dispozici máte
dílnu, jejíž ovládání vypadá podobně jako při měnění účesu. Jako příklad uvedu ještě příběh jedné Dreaneiky, které P1mp My Mount! změnilo život:
Když jsem dříve jezdila na svém koni po Exodaru, ostatní Dreaneiové se mi smáli. "Ty hloupá", říkali, "sežeň si pravého elekka!". Ale nyní díky skvělému vylepšení pana Z všichni ti tupí kozlové chtejí, aby jejich mounti byly alespoň z polovini tak dobří jako je nyní ten můj!

Vytuněné kodo | Vytuněný panter

Dance Battle System přináší do hry možnosti soubojů v tancování. Ve speciálním rozhraní dáváte různá komba, porážíte protivníky a kupejete si odměny. Tuto soutěž vyhlásil ze svého sídla Kael'Thas Sunstrider, protože chtěl vědět, kdo na Azerothu je nejlepším tanečníkem. V Tempest Keepu proto hostuje soutěž pro všechny zájemce o tento status. Více na odkzau výše, nebo také ve videu:
Blizzard vyslyšel volání spousty zamilovaných párů ve WoW a s patchem 3.1 přináší do hry nové funkce! Vaše postavy si nyní ve hře bduou moci nalézt své životní partnery a oženit se s nimi. A nejen to! Po krásné svatbě si budete moci užít i svatební noc.

Nejprve něco ke svatbám. Na veřejnost pronikl z dílny Blizzardu první screenshot a k němu hned několik informací. V Silvermoonu a ve Stormwindu byly postaveny dvě nové budovy - ohromné katedrály, které budou sloužit zájemcům o svatbu. Před katedrálou stojí vždy kněz, který má ten den službu (oblečeni budou podle všeho v různých Tier setech) a se kterým si, pokud máte partnera, můžete domluvit obřad. Očeká se cena okolo 500 goldů - záleží na velikosti svatební hostiny - do ceny se nepočítají dárky, které byste měli svému partnerovi dát. Šušká se i, že za příplatek odjedou svatebčané na motorce. Abyste si mohli celou svatbu hezky nafotit, bude se pro každou skupinu vnitřek katedrály spawnovat podobně jako v dungeonech, takže se nemusíte bát bandy nepozvaných čumilů. Nechybí ani rozvody, které budou provádět Shadow priesti v kutlochu za katedrálou. Uvidíme jak to bude s rozdělením majetku. Dejte si však pozor! Vdávat se nebo se ženit můžete pouze jednou za deset dní! Zajímalo by mě, kdo první získá achievement "Najdi 100 různých manželek nebo manželů.", které nese název Faithfull Partner. Blizzard se zatím nevyjádřil k tomu, jestli povolí také homosexuální svatby (nejožehavěji se toto téma řeší v Silvermoonských parkách a barech).
No a co ten sex? Bohužel toho zatím moc nevíme, ale pravděpodobně si budete moci pronajmout pokoj na způsob hodinového hotelu. Zde je stanovisko Blizzardu jasné: "Je nám jedno kdo s kým!". Nás ale také zajímá, jak budeme vlastně sex ovládat. Dostaĺo se nám odpovědi, že ovládání bude možné přes klasickou klávesnici, ale že si to prý přes ní vůbec tolik neužijeme...

A tak Blizzard uvádí do prodeje speciální USB tříselní nástavec World of Warcraft Shizzle verze DxInCdK, pomocí kterého budete moci svou postavu při sexu ovládat.

Také další novinky.Jakožto to bylo v TBC zvykem za odměnu v arénách dotávat Nether Drake, tak by bylo blbé je dostávat i v WOTLK tak přichází nový mount:Deadly Gladiator Frostwyrm v plné parádě!!!
Do Vault of Archavon také s novým patchem/novou sezónou přibude nové křídlo s novým bossem. Jeho jméno je Emalon the Stormwatcher a na jeho čtvrť se můžete v tomto videu. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama